Facebook Pixel

Spojení technologií, zkušeností a inovací

Více než 8000 uživatelů
využívá možností našich projektů.

Rádi dáme život i vašemu projektu!

Pár slov o nás

Celý příběh se začal psát v roce 2018, kdy vznikla myšlenka založit DEVLOP. Byli jsme nadšeni do vyhledávání příležitostí, kde technologie a inovace pomohou ke zlepšení. Tvořili jsme v té době menší, avšak kvalitní tým nezávislých pracovníků s touhou využít svého potenciálu na maximum.

V říjnu 2018 jsme založili společnost, profilovanou jako vývojové studio zabývající se tvorbou pokročilých informačních systémů, řešení smart city, webových projektů a mobilních aplikací. Chtěli jsme projekty tvořit uceleně a smysluplně, spojili jsme se proto s řadou zkušených vývojářů, analytiků a skvělých kreativců.

Od té doby se neustále rozvíjíme a rozrůstáme. Podpořili jsme také další začínající společnost, následně se s ní spojili a založili pobočky po celé České republice, díky čemuž získáváme řadu skvělých projektů.

Neustále hledáme projekty, které pomohou rozvíjet vaše podnikání, budou inovativní a přínosné uživatelům. Možná právě s vámi takový projekt vytvoříme.

Dobré důvody
ke spolupráci

Inovace

Naši pracovníci věnují více než 10% svého času výzkumu a vzdělání. Tato zásada umožňuje nám a našim klientům být vždy o krok napřed a držet se před technologickou křivkou.

Kvalita

U nás v DEVLOP považujeme kvalitu za základní parametr pro úspěch a klademe na ni důraz po celou dobu vývoje projektu. Tvoříme s intuitivním smyslem pro integritu, čestnost a smysl pro detail. Komunikujeme s klienty jasně a transparentně.

Dovednosti

Každou část vývoje realizuje specializovaný člen týmu, který v dané oblasti vyniká, má potřebné schopnosti a zkušenosti. Díky profesionalitě zaměstnanců a jejich osobní zodpovědnosti jsme si jisti dobře odvedenou prací.

Souvislosti

Každý krok, který provedeme, je zásadní pro dosažení cílů našich klientů i nás samotných. Jednotlivým rozhodnutím vždy předchází ucelená a promyšlená strategie. Dokážeme tak být důvěryhodný poskytovatel řešení pro digitální technologie.

Technologie

Pracujeme s širokým spektrem technologií, abychom nabídli jednoduše přizpůsobitelná, škálovatelná a integrovaná řešení pro digitální transformaci vašeho podnikání.

Management
společnosti

Za celým týmem vždy aktivně stojí svědomité a zodpovědné vedení. Ve společnosti DEVLOP jsou to od samého začátku zakladatelé, kteří jsou nepostradatelným článkem mezi klienty a týmem.

  • Martin Seko
  • Pavel Kosina

Pojďme společně vytvořit skvělý projekt!

Kontaktujte nás